• – obecnie obsługiwane regiony
  • – regiony obsługiwane już wkrótce!

Kompleksowa weryfikacja stanu nieruchomości

Doświadczenie i świetna znajomość procesu budowlanego sprawiły, że potrafimy zadbać, abyś czuł się bezpieczny podczas złożonego procesu zakupu Twojego Lokum.

Dzisiaj odbieramy mieszkania i domy w 4 województwach. Widząc opinie i zainteresowanie naszymi usługami chcemy poszerzać grono zadowolonych klientów. Już wkrótce Sprawdzone Lokum rozpocznie odbiory na terenie kolejnych województw. Analizy prawne wykonujemy w całej Polsce.

Odbiór mieszkań w całej Polsce

W zestawieniu brak Twojego miasta? Nie przejmuj się, dojeżdżamy do każdej miejscowości zlokalizowanej w danym województwie. Zadzwoń uzgodnimy termin odbioru.
Odbiory mieszkań Wrocław

Odbiory mieszkań Wrocław

Już wkrótce!

Odbiory mieszkań Warszawa

Odbiory mieszkań Warszawa

Już wkrótce!

Odbiory mieszkań Opole

Odbiory mieszkań Opole

Już wkrótce!

Odbiory mieszkań Gdańsk

Odbiory mieszkań Gdańsk

Już wkrótce!

Odbiory mieszkań Sopot

Odbiory mieszkań Sopot

Już wkrótce!

Odbiory mieszkań Gdynia

Odbiory mieszkań Gdynia

Już wkrótce!

CENNIK USŁUG

Oferta odbiory mieszkań:

  • Mieszkanie 0-30 m² – 150 zł
  • Mieszkanie 30-40 m² – 200 zł
  • Mieszkanie 40-60 m² – 250 zł
  • Mieszkanie 60-80 m² – 300 zł
  • Mieszkanie 80-100 m² – 350 zł
  • Mieszkanie 100-150 m² – 400 zł

Oferta odbiory domów:

  • Dom 0-100 m² – 500 zł
  • Dom 100-150 m² – 550 zł
  • Dom 150-200 m² – 600 zł

MASZ PYTANIA?

Umożliwiamy różne formy kontaktu – dopasuj je indywidualnie do Ciebie.

Skorzystaj z:

Chętnie pomożemy!

Dlaczego fachowy odbiór mieszkania jest tak ważny?

Techniczny odbiór mieszkania, domu czy innej nieruchomości polega na sprawdzeniu stanu danego lokum przed oddaniem go właścicielowi do użytku. To ważny element procesu zakupu, ponieważ właśnie wtedy nabywca ma prawo zgłosić sprzedającemu różne uwagi dotyczące wykonania obiektu, w tym także ewentualne wady czy usterki, które deweloper ma obowiązek usunąć w określonym czasie. Odbiór jest bezpłatny, teoretycznie może go wykonać samodzielnie każdy przyszły właściciel lokalu. W praktyce jednak okazuje się, że warto przeprowadzić odbiór z doświadczonym, wykwalifikowanym specjalistą, takim jak ekspert z firmy Sprawdzone Lokum.

Czytaj więcej

Odbiór mieszkania cena

Jeśli chodzi o odbiór mieszkania cena usługi zależy od kilku czynników. Przede wszystkim istotny jest metraż lokalu. Im łączna powierzchnia pomieszczeń większa, tym koszt zlecenia wyższy. Koszt fachowego odbioru mieszkania o powierzchni do 30 m2 przez specjalistów z naszej firmy wynosi 150 zł, z kolei lokali o powierzchni ponad 100 m2 – 400 zł. Odbiór domu szeregowego, jednorodzinnego czy typu bliźniak o metrażu do 100 m2 wiąże się z wydatkiem rzędu 500 zł, natomiast nieruchomości o powierzchni 150-200 m2 – 600 zł. Szczegółowy cennik realizacji usługi zamieszczamy na naszej stronie internetowej.

Na ogólną wycenę odbioru lokalu mogą wpływać również dodatkowe czynności wykonywane przez specjalistę, np. jego dojazd do danej inwestycji, opcja odbioru z pełnomocnikiem albo dokładne sprawdzenie przynależności lokalu (np. komórek lokatorskich). Dlatego też przed skorzystaniem z usługi, najlepiej zapytać eksperta o kompleksowy koszt.

Dlaczego warto skorzystać z pomocy specjalisty?

Wybierając fachowy odbiór mieszkania wspólnie ze specjalistą z naszej firmy, Klient ma gwarancję uzyskania niezależnej, rzetelnej i kompleksowej analizy stanu lokalu. Pracownicy posiadają odpowiednią wiedzę, umiejętności, a także wiele lat doświadczenia, co pozwala im na sprawne, sumienne, profesjonalne przeprowadzenie odbioru. Dysponujemy wysokiej jakości, nowoczesnym sprzętem oraz narzędziami, dzięki którym możemy łatwo odkryć wszelkie możliwe niedociągnięcia czy wady nieruchomości. Wszystkie prace wykonujemy w oparciu o aktualnie obowiązujące przepisy prawa. Bez trudu wskazujemy różnorodne usterki albo niedociągnięcia lokalu, również te, które nieuczciwy sprzedawca próbuje zamaskować. Ponadto, mając wsparcie fachowców, Klient może czuć się pewnie i w ten sposób uniknąć sytuacji, kiedy deweloper potraktuje go z pobłażliwością, zaoferuje niekorzystne rozwiązanie problemu albo wykorzysta jego niewiedzę.

Zarezerwuj swój termin odbioru

Umożliwiamy różne formy kontaktu – dopasuj je indywidualnie do Ciebie