FILOZOFIA FIRMY

Poznaj bliżej wartości i cele jakie przyświecają naszej działalności.

Sprawdzone Lokum powstało w oparciu o doświadczenie ich założycieli – jako czynnych uczestników procesów budowlanych. To te procesy ugruntowały wiedzę i podejście do wykonywanych i oddawanych mieszkań.

Dzięki zdobytemu doświadczeniu podczas budowy jesteśmy w stanie sprawdzić Twoje Lokum nie tylko na podstawie przyjętych norm ale także w oparciu o zmagania podczas budowy. Poznaj nas bliżej.

Obiory mieszkań i domów
Analizy umów i dokumentów
Porady prawne
null

Dlaczego najlepiej sprawdzimy Twoje tynki?

Ponieważ sami wielokrotnie nadzorowaliśmy prace Tynkarskie
null

Dlaczego najlepiej sprawdzimy Twoje okna?

Ponieważ sami wybieraliśmy najlepszych dostawców oraz sprawdzaliśmy poprawność montażu,
null

Dlaczego najlepiej sprawdzimy Twoje posadzki?

Ponieważ sami koordynowaliśmy procesy układania i dbaliśmy o odpowiednią wilgotność podczas prac

ZAŁOŻYCIELE

mgr inż. Mariusz Kilian

Absolwent Politechniki Krakowskiej. Koordynator projektów budowlanych posiadający uprawnienie budowlane do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń. Aktywny członek Małopolskie Izby Inżynierów Budownictwa. Swoje doświadczenie zdobywał w zakresie czynnego uczestnictwa w projektach budowlano – deweloperskich, aktywnie realizując i oddając do użytku ponad 1 000 mieszkań o łącznej powierzchni użytkowej przekraczającej 50 000 m2.

Jako Dyrektor Zarządzający wraz z zespołem wykonał ponad 10 000 ocen energetycznych w projektach termomodernizacyjnych województwa małopolskiego. Dzięki zdobytemu doświadczeniu i zrozumieniu rynku budowlano deweloperskiego pomaga w bezpiecznym zakupie mieszkania.

mgr inż. arch. Maciej Wodke

Ukończył Politechnikę Warszawską. Swoje doświadczenie zdobywał w projektach architektonicznych budownictwa deweloperskiego. Świetna znajomość rozwiązań technicznych, doborów materiałowych, detali które za pomocą „deski kreślarskiej” wcielał w realizowanie projektów pozwalają, aby zdobyta wiedza pomogła w bezpiecznym zakupie mieszkania.

Jako inwestor, przedsiębiorca i właściciel stworzył firmy o zasięgu i znaczeniu Europejskim, budując ich struktury od zera.. Zdobyte doświadczenie menagerskie wykorzystuje, aby usługi Spradzonego Lokum stały na najwyższym poziomie, dążąc do pełnej perfekcji i satysfakcji klienta.

OPINIE KLIENTÓW

Dzielimy się nie tylko wiedzą, ale również opiniami naszych usatysfakcjonowanych klientów